O jachting.sk

Úprimne? Jachting.sk vznikol tak nejak organicky, keď po 10tich rokoch toho, čo som bol pod krídlami jednej z najväčších jachtárskych škôl na Slovensku, prišiel čas oddeliť sa. Za toto obdobie ďakujem, a myslím, že sme si vzájomne za tie roky dali mnoho. Mal to byť iba malý projekt, no mnoho ľudí, ktorých si vážim a ktorí sú pre mňa kapacitou v tejto oblasti, ma podporilo. Zázrakom sa mi podarilo kúpiť doménu jachting.sk. Na spoluprácu som oslovil podľa môjho názoru špičku, čo sa týka odbornosti, alebo ľudskosti. Nakoľko práve tá je dôležitá, nielen v školiacej miestnosti alebo ako podpora, ale taktiež aj na palube. Povedali sme si, že to čo funguje, nebudeme meniť, maximálne tak vylepšíme. Taktiež sme sa zhodli, že je načase k nám priniesť aj nové veci a nové kurzy, veď doba sa mení a chúťky a potreby jachtárov sa vyvíjajú.

S čím vie dnes jachting.sk pomôcť?
 • vieme pomôcť s výberom destinácie, či už hovoríme o Stredozemnom mori, alebo exotike
 • urobíme všetko, čo bude v našich silách, aby sme našli loď, ktorá splní Vaše požiadavky
 • ak je to potrebné, poskytneme kapitána, ktorý je skúsený a hlavne do posádky ľudsky zapadne
 • zorganizujeme dovolenku alebo teambuilding
 • pomôžeme s itinerárom
 • naučíme Vás dôležité základy na našich jachtárskych kurzoch
 • v našich videách ukazujeme a popisujeme lode a vodné hračky, ktoré budú pribúdať

Čo príde v blízkej dobe, resp. vízia
 • nájdete tu odporúčané miesta a návrhy trás
 • pokračovanie vo videoukážkach lodí a vodných hračiek
 • prinesieme ďalšie kurzy a vzdelávania aj také, ktoré na Slovensku ešte nemáme
 • podelíme sa s našimi zážitkami, a skúsenosťami – aj s tými negatívnymi. Veď práve na nich sa človek najviac naučí
 • vytvoriť z jachting.sk miesto, ktoré Vám dá niečo vždy, keď ho navštívite
 • a naozaj mnoho mnoho iného…
 • a jeden neskromný cieľ: byť a udržať sa najlepší

Ďakujem, že ste si pozreli stránku jachting.sk a verím že tak, ako ste sa teraz dočítali až sem, tak aj v budúcnosti sa k nám radi vrátite.

Referencie

A ozaj, aké majú s nami skúsenosti už existujúci jachtári alebo odborne povedané referencie:

Na kurze som prežil jeden krásny týždeň plný zážitkov, o ktorých som predtým ani netušil. Posádka na lodi bola skvelá, rovnako ako naša inštruktorka a celý priebeh kurzu bol fakt na profi úrovni. Cítil som sa tam skvele. Tento kurz mi otvoril nové obzory, ktoré určite prinesú do môjho života a do života mojich blízkych pozitívnu zmenu, pretože už teraz navštevujem vyhľadávač lodí a hľadám spolu s mojou rodinou loď na letnú dovolenku.
Miroslav J.
Do nástupu na kurz som o jachtingu nevedel vôbec nič. Kurz ma vtiahol do úplne odlišného sveta, ktorý som dovtedy nepoznal, neuveriteľne som si tam psychicky oddýchol od bežného života plného povinností. Odniesol som si odtiaľ nespočetne veľa zážitkov, kopec vedomostí, nové priateľstvá a navyše aj preukaz veliteľa námorného plavidla. Kurz bol pripravený a prebiehal tak, že po jeho absolvovaní nemám žiadny strach zobrať rodinu a priateľov na jachtu a užiť si neobyčajnú dovolenku plnú zážitkov na lodi. Ďakujem tímu Jachting.sk za veľmi profesionálny a priateľský prístup a kopec nových zážitkov a skúseností.
Ľuboš P.
Pozdravujem, kurz bol skvelý a rovnako aj inštruktori. Jan Sarnik je super a splnil všetky očakávania. Týždeň som si skvele užil a všetko potrebné som sa aj naučil. Určite odporúčam svojim známym.
Zoltán S
Dobrý deň, vzhľadom na absolvovanie kapitánskeho kurzu, sa mi nedá nepodeliť sa s Vami o moje dojmy. V podstate celý týždeň bol ešte lepší, ako som očakávala. Chalani nám odovzdali množstvo informácií, ktoré na mori určite využijeme. Celkové naplánovanie kurzu bolo výborné, zamakali sme si, ale aj sme si našli čas na zábavu. Zvlášť chcem poďakovať Jankovi, ktorý bol naším inštruktorom a zvládol to na 1*. Či už to boli prednášky, prax na lodi, príbehy z jeho jachtárskeho života, s ktorými sa s nami podelil alebo free time, ktorý s nami strávil. Ďakujem za zážitok a skúsenosť. Celkové hodnotenie 20/10
Petra S.
Zdravím, plavba prebehla v poriadku. Všetci sme živí a zdraví a loď je nepoškodená... Deťom sa veľmi páčilo a s prekvapením aj našim polovičkám.. Až na toho nášho Jančiho.. Všetku pálenku nám vychlípal.. Chvíľu ho necháme samého na lodi a pri návrate nás čaká prázdna chladnička a kadejaké prekvapenia..
Michal B. – klient so zmyslom pre humor 🙂
Nerád píšem jednoznačne pozitívne hodnotenia, ale tentokrát musím. Bolo to celé skvele zorganizované, kapitáni vedeli, čo robia, celý čas boli nielen priateľskí, ale aj neskutočne profesionálni, udržali si disciplínu a popritom bola stále dobrá atmosféra. Úplne ma ako pedagóga dostalo, ako nás v krátkom čase dokázali pripraviť na to, čo mali - na skúšky. Všetci traja sa točili medzi posádkami, vysvetľovali, znovu a znovu nás skúšali, sústrediac sa len na podstatné veci. Skúška mi po tej príprave pripadala až smiešne ľahká. Po skúškach to "nevypustili", do posledného dňa s nami robili aj teóriu a cvičili znovu a znovu pristávanie, vyväzovanie, orientáciu pri plavbe a upozorňovali nás na možné praktické problémy, žiaden balast...... Naozaj mám pocit, že by som pri troche opatrnosti vďaka nim podobnú loď zvládol. Nám šéfoval kapitán Janko - aj keby som sa veľmi snažil, neviem, čo by som mu mal vytknúť. Bol naozaj perfektný, zvládal to celé - akoby povedali moji synovia - "ľavou zadnou". Vtipný, profesionál, vedomosti super, navyše skvelý spoločník. Najpríjemnejší týždeň, aký som za posledné roky zažil. Skvelý kurz, vďaka.
Juraj Š